פורטל התיירות

.

כל הצימרים

מגוון רחב של צימרים בישראל

קרא עוד

כל המלונות

מלונות מיוחדים בארץ ובעולם

קרא עוד

כל אטרקציות התיירות

מגוון רחב של אטרקציות תיירות

קרא עוד

האתר קם בשביל לספק לגולשים בישראל אפשרות לקבל מידע אודות כל המלונות , האטרקציות הצימרים הלופטים בארץ ובעולם
זוגות בחופשה

האם חופשה זוגית יכולה להציל את מערכת היחסים שלכם בזמן משבר?

משברים בזוגיות מתייחסים לאתגרים משמעותיים או נקודות מפנה המאיימות על יציבותו ובריאותו של קשר זוגי. משברים אלו יכולים לנבוע ממגוון מקורות, כגון בגידה, לחץ כלכלי, חוסר תקשורת או שינויים משמעותיים בחיים.

Read More »
פק"ל לפני חופשה בחו"ל - כל מה שצריך לפני טיסה

הפקל שאתם צריכים לפני חופשה: דרכון, ביטוח, מטח וחבילת גלישה eSIM לחול

עם ישראל אוהב את מסלול ההמראות בנתב"ג במיוחד בחודשי יולי אוגוסט ובתקופות החגים. התיירות הישראלית בחו"ל מהווה כח-קניה עצום שהרבה מדינות שמחות ליהנות ממנו. אין כמעט נקודה על המפה שלא תפגשו בה ישראלים בחו"ל, כשפתאום תשמעו סביבכם עברית מוכרת, חיה ובועטת.

Read More »
ביטוח

פספורטקארד – מה צריך לבדוק לפני שרוכשים ביטוח נסיעות לחול

רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל היא דבר חיוני עבור כל מי שיוצא את גבולות הארץ, בין אם זה לתקופה קצרה ובין אם זה לתקופה ממושכת. לא משנה מה הסיבה בגללה נוסעים לחו"ל, נופש, עבודה או כל כל סיבה אחרת, יש צורך לרכוש ביטוח נסיעות שיספק לנו כיסויים שונים, בין אם זה לפרוצדורות רפואיות ובין אם זה למקרה של אובדן או גניבת כבודה.

Read More »

עבודה באבטחה בארה"ב

השם הנרדף של ישראל בארה"ב ובעולם הוא "ביטחון", כאשר מדינתנו הקטנה נתפסת בעולם כמדינה אשר התמודדה ועדיין מתמודדת עם אתגרים רבים בכמה חזיתות שונות. בשל

Read More »

עבודה בניו יורק לדוברי עברית

מחפשים לעבוד בחול אבל להרגיש בארץ? תמיד חלמתם את החלום האמריקאי? עבודה בניו יורק לדוברי עברית היא לא רחוקה מהמציאות, יש לא מעט משרות בהן

Read More »