הפקל שאתם צריכים לפני חופשה: דרכון, ביטוח, מטח וחבילת גלישה eSIM לחול

כל עולם התיירות במקום אחד ! 

פק"ל לפני חופשה בחו"ל - כל מה שצריך לפני טיסה

עם ישראל אוהב את מסלול ההמראות בנתב"ג במיוחד בחודשי יולי אוגוסט ובתקופות החגים. התיירות הישראלית בחו"ל מהווה כח-קניה עצום שהרבה מדינות שמחות ליהנות ממנו. אין כמעט נקודה על המפה שלא תפגשו בה ישראלים בחו"ל, כשפתאום תשמעו סביבכם עברית מוכרת, חיה ובועטת.

עם היעדים המובילים בחו"ל שישראלים מעדיפים לטוס אליהם נמנים: לונדון, בודפשט, וינה, פריז, ברצלונה, ברלין, ניו יורק, קפריסין, יוון, דובאי, תאילנד, פראג.

כמובן שלאור תקופת המלחמה יש יעדים שנחשבו לחמים ומבוקשים ש'ירדו' מטבלת הביקושים (למשל טורקיה) אבל יחד עם זה, התנועה מנתב"ג החוצה בפסח האחרון הוכיחה שלמרות התקופה המורכבת עם ישראל יודע לבחור בחיים, להמשיך קדימה ואפילו להרשות לעצמו לחזור לטוס.

תיירות ישראלית – נשלפים מה"שרוול" לחו"ל

מעבר לחופשות הסטנדרטיות של 'אירופה הקלאסית' או המזרח הרחוק, אלפי ישראלים גם אוהבים טיולים עם קונספט ייחודי: טיולי משפחות, טיולי אקסטרים, טיולי אמנות, טיולי יין וגסטרונומיה, טיולי שורשים ועוד. חופשות מהסוג הזה מקנות לטיול ערך מוסף, חינוכי-תרבותי-חווייתי. טיולים מאורגנים של חברות תיירות שונות עדיין נחשבים מוצר מבוקש, הם תמיד יאפשרו מסגרת נוחה ומשתלמת לחופשה בחו"ל, שחוסכת ריצות זמן וכסף. המסלול מ'שרוול' המטוס בנתב"ג אל מגוון יעדי החופשות בחו"ל הוא בבחינת 'הדרך אל האושר', כל חופשה מספקת קצת 'ניקוי ראש' והפגת מתחים, על אחת כמה וכמה בתקופה הנוכחית ועם ישראל מצביע בכנפיים.

פק"ל טיסה לחו"ל

יציאה לחופשה בחו"ל מצריכה הקפדה על לפחות 5 פרמטרים: דרכון בתוקף, כרטיסי טיסה הלוך-חזור, ביטוח נסיעות לחו"ל, הזמנה מראש של בתי המלון ושל ביקור באטרקציות המרכזיות והצטרפות לחבילת תקשורת של eSIM לחו"ל. כל אלה חשוב שיהיו מאורגנים לכם מראש, כך שהיציאה לחופשה תהיה בלי דאגות מיותרות.

10 יתרונות מנצחים של שירותי Esim לחו"ל

●השירות מציע מגוון חבילות תקשורת לחו"ל על פי מאפיינים אישיים, ביניהם התאמה למספר ימי החופשה שלכם. כך למשל, יש חבילת גלישה לשבוע, חבילה ל-14 יום, חבילה ל-30 יום וכו'.

●עלות חבילות הגלישה של Esim היא מהמשתלמות ביותר בקטגוריה ובסכום מוסכם שנקבע מראש.

●יש מגוון מסלולי הצטרפות על פי היעד המתאים לכם. יש חבילות גלישה על פי יבשות, למשל: מסלול סלולר לאירופה, מסלול חו"ל לאמריקה. יש מסלולים לפי ארצות ספציפיות ו/או לפי ערי-בירה, יש 'איסים גלובלי' ל-43 מדינות, כך שבטוח שתמצאו את מסלול הסלולר לחו"ל שיתאים לכם ולחופשה שלכם ביעילות מקסימלית.  

● החיבור לשירות של איסים סופר נגיש, קל ונח. מקבלים קוד QR אישי לאימייל, סורקים אותו, נכנסים ל"הגדרות" ל"הוספת SIM" בסלולר ומתחברים.

●החיבור ל-Esim מתאפשר למנויי כל חברות הסלולר (צריך רק לוודא שמכשיר הסלולר הספציפי תומך בזה).

●מוקד שירות לקוחות זמין עבורכם מסביב לשעון.

●אפשר להתחבר לחבילת הגלישה של Esim עוד מישראל/מנתב"ג, או בהגעה למדינת היעד.

●אפשר להרחיב את חבילת הגלישה תוך כדי החופשה, באם מתעורר צורך בכך.

●לבחירתכם יש חבילות איסים שפועלות רק באמצעות הוו'טסאפ ב'גלישת נתונים' ללא שיחות טלפון רגילות.

●תוכלו גם לחסוך שימוש בזמן-הגלישה במסגרת החבילה שבחרתם, בשימוש-ללא-רשת ב- Google maps.

 

מתרגשים לקראת החופשה הקרובה? תפרגנו לעצמכם את כל הכיף שבעולם, מגיע לכם קצת Time Out אז טיסה נעימה ואל תשכחו: תקשורת מלאה בטיול זה רק עם Esim לחו"ל.

אז מה היה לנו בכתבה:

פורטל התיירות של ישראל

פורטל התיירות של ישראל בא להביא לכם את כל החדשות , העידכונים והדברים הכי חשובים שיש לעולם התיירות להציע.
אצלנו באתר תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי שאתם צריכים על ידי צוות כותבים עשיר ובעלי ניסיון רב בתחום התיירות.

המטרה שלנו היא להקל עליכם את הבחירה ולהפוך את החופשה שלכם למשולמת ביותר שהיא יכלה להיות.