עבודה בניו יורק לדוברי עברית

כל עולם התיירות במקום אחד ! 

עבודה בניו יורק לדוברי עבריתמחפשים לעבוד בחול אבל להרגיש בארץ? תמיד חלמתם את החלום האמריקאי? עבודה בניו יורק לדוברי עברית היא לא רחוקה מהמציאות, יש לא מעט משרות בהן תוכלו לעבוד ולהתפתח, וגם להרוויח לא מעט. אם אתם מחפשים עבודה בחול ובדגש על ניו יורק, הנה כל מה שאתם חייבים לדעת.

למה ניו יורק?

מבין כל היעדים למה שנבחר דווקא בניו יורק? הרי יקר שם בדיוק כמו בארץ, השכר דירה גבוה ואיך אתם יכולים לעמוד בקצב של ניו יורק? אם כל השאלות האלה עולות לכם לראש, אתם לא היחידים. התעסוקה בארץ נמצאת במצב לא פשוט, יש גלי פיטורים, השכר נמוך ביחס למחייה והשכירות ומחירי הדיור רק עולים. ישראלים רבים בוחרים לעבוד בחול כדי לחסוך כסף ולעיתים גם חלקם בוחרים להישאר שם. ההכנסה הממוצעת לאנשים ללא ניסיון בארץ היא מינימום או קרובה למינימום, אז למה לטוס עד ניו יורק? בדיוק בגלל כל הסיבות שציינו.

מעבר לכך שמדובר על יעד חלומי, עבודה בארצות הברית ובניו יורק לדוברי עברית תספק לכם שינוי משמעותי באווירה, אתם תחוו את ניו יורק בדיוק כמו שרואים בסרטים ותרוויחו סכומים גבוהים. מלבד לכך, כאשר אתם גרים בניו יורק תחת משרה של חברות ישראליות אתם לא תשלמו שכר דירה, או תשלמו שכר דירה מופחת משמעותית ועדיין תחיו עם ישראלים בקרבתכם. אז במה אפשר לעבוד בניו יורק?

אפשרויות תעסוקה לישראלים בניו יורק

גם אם האנגלית שלכם לא חזקה במיוחד, זה לא אומר שאתם לא יכולים לחיות את החלום האמריקאי. חברות ישראליות רבות מחפשות ישראלים, בין אם מדובר על משרות בתחום ההובלה, ובין אם מדובר על דוכני עגלות. דוכני עגלות הפכו ליעד פופולרי עבור צעירים שזה עתה סיימו את הצבא ואף לצעירים בגילאי 25 ומעלה. החוצפה הישראלית בשילוב של הבזבזנות האמריקאית היא לטובתכם. אז מה קורה בפועל? הנה הסבר קצר על איך נראית עבודה בעגלות בניו יורק.

דוכני עגלות ממוקמים בקניונים ובאזורי מסחר הומי אדם. הדוכן מפואר ועליו מוצבים מוצרים שונים כמו מוצרי קוסמטיקה, מוצרי חשמל, מוצרי טיפוח ומוצרי ים המלח. המטרה שלכם היא לעצור את העוברים והשבים ולמכור להם את המוצרים. יש שיטות שונות למכירה, במקום בו אתם עובדים אתם תגלו את כל הסודות של העובדים הוותיקים ותוכלו למצוא את עצמכם מוכרים מוצרים בשווי אלפי דולרים בכל יום. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להסביר לקונה למה הוא או היא צריכים את המוצר שלכם, בין אם מדובר על מוצר להעלמת קמטים ובין אם מדובר על מוצר חשמלי שכל בית צריך. 

כל מכירה שלכם היא בונוס למשכורת, ככל שתמכרו יותר ככה תרוויחו יותר. התמריץ של עמלת מכירה גורם לישראלים רבים להרוויח אלפי ועשרות אלפי דולרים בכל חודש. בזמן החגים כמו קריסמס, השכר עולה משמעותית. אמריקאים בקריסמס קונים הרבה דברים ובקלות, אפשר לראות מוכרים בעגלות שהגיע לשכר חודשי של מעל 30,000 ש"ח ואפילו יותר בתקופת החגים. בחודשי השנה הרגילים השכר יכול גם להגיע להיקפים כאלה אם אתם מוכרים מיומנים, ואם לא גם תוכלו להרוויח 10,000 ש"ח, 15,000 ש"ח ויותר. 

אבל השכר הוא לא היתרון היחיד. שכירות בניו יורק שוות ערך לשכירות בתל אביב, זאת אומרת שיש הוצאות עבור המחייה בניו יורק. אבל מי שאחראי על תשלום שכר הדירה שלכם הוא המעסיק שלכם, במקרים מסוימים יכולים להיות שתפרישו 100$ או 200$ בכל חודש, שזה בערך 300-700 ש"ח מדי חודש ואתם מקבלים רכב השייך לבית, אתם גרים עם אנשים בני גילכם ובסופי שבוע ובלילות חווים את ניו יורק על כל גווניה. 

לא רק עגלות

אם אתם לא בעניין של מכירות, אתם לא חייבים לעבוד רק בעגלות בניו יורק. ישנן אפשרויות תעסוקה שונות הכוללות אבטחה, הייטק, מנעולנות, מסעדנות ועוד אפשרויות רבות שונות. עם זאת, אתם צריכים לשים לב שבמקומות מסוימים כן יש דרישה לדבר באנגלית ולדעת את השפה האנגלית ברמה גבוהה. אם אתם אוהבים עבודות כפיים, יש ביקוש גבוה לעובדים בהובלות בניו יורק, וזה תחת חברות ישראליות בדרך כלל. אם אין לכם ניסיון או הכשרה מסוימת, כנראה שעגלות היא העבודה המתאימה לכם. 

איך דוברי עברית מסתדרים בעבודה בעגלות?

אז איך אתם אמורים להסתדר רק בעברית אם אתם אמורים למכור מוצרים לאמריקאים? דבר ראשון, צריך הרבה כריזמה וחן. לוקח זמן לצבור ביטחון ולמכור את המוצרים של החברה לעוברים והשבים. היתרון הוא שאתם עוברים הכשרה מסוימת לפני שאתם ניגשים למכירה עצמה. אתם יכולים לשנן טקסטים בעל פה, לדעת תשובות קבועות של עוברים ושבים לפי הניסיון של אלו שהיו שם לפניכם ובהתאם לכך לדעת איך לפנות לאנשים ומה לומר להם. תוכלו לראות שככל שתצברו יותר ניסיון, כך זה יהיה יותר קל. 

אז מה היה לנו בכתבה:

פורטל התיירות של ישראל

פורטל התיירות של ישראל בא להביא לכם את כל החדשות , העידכונים והדברים הכי חשובים שיש לעולם התיירות להציע.
אצלנו באתר תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי שאתם צריכים על ידי צוות כותבים עשיר ובעלי ניסיון רב בתחום התיירות.

המטרה שלנו היא להקל עליכם את הבחירה ולהפוך את החופשה שלכם למשולמת ביותר שהיא יכלה להיות.