עבודות אבטחה בחול – המדריך המלא לשומר

כל עולם התיירות במקום אחד ! 

עבודות אבטחה בחולצעירים רבים, בעיקר לאחר שירות קרבי ומשמעותי בצבא ההגנה לישראל, מחפשים עבודה בה יוכלו לנצל את הניסיון הצבאי שלהם, בתחומים כמו אבטחה ושמירה. עבודות אבטחה נחשבות לרווחיות במיוחד, ומאפשרות לכם לעבור קורסים מתקדמים כמו קורס אקדח, על חשבון העבודה. עבודה בתחום האבטחה בחוץ לארץ, תניב לכם חוויה וטיול תוך כדי העבודה, מעבר לתגמול כספי גבוה. המדריך הבא, נועד בדיוק בשבילכם. אספנו עבורכם את כל הדרישות שמצופות מכם כמאבטחים בחוץ לארץ, ואם תמשיכו לקרוא תגלו מה הוא אופי העבודה, התנאים, וכמובן מה הוא גובה השכר עבור העובדים של עבודות אבטחה בחול.

דרישות התפקיד

עבודות אבטחה בחול, דורשות מכם מספר דברי, בין אם נתונים פיזיים, קוגניטיביים, או אפילו הכשרות מסוימות שעברתם. לפני שאתם ניגשים לחיפוש אחר עבודה בתחום האבטחה, וודאו כי אתם עונים על כלל הדרישות הבסיסיות.

התחייבות לפרק זמן ממושך

כל חברת אבטחה שמכבדת את עצמה, תדרוש מכם התחייבות ראשונית של מספר חודשים מסוים. משום שהחברה מעבירה אתכם קורסים והכשרות, היא דורשת מכם להתחייב. אם אתם מתכננים לעבוד תקופה ארוכה ולחסוך המון כסף, משרת אבטחה יכולה בהחלט להתאים לכם. תקופת ההתחייבות הממוצעת נעה בין שמונה חודשים לשנה וחצי.

רקע בתחום האבטחה

לרוב, חברות אבטחה דורשות הכשרה של רובאי 05 ומעלה. לעתים, תידרש גם בדיקת פוליגרף, מבחני כושר שיבדקו את הסיבולת שלכם, ומבחנים קוגניטיביים. אם אתם לא יוצאי יחידה קרבית, דעו שהסיכוי שלכם להתקבל למשרת אבטחה בחול קטן משמעותית.

רמת אנגלית טובה 

משום שאתם הולכים להכניס ולהוציא אנשים ממבנים מסוימים, ולהיות בקשר עם האוכלוסייה המקומית, נדרשת ממאבטח רמת אנגלית טובה יחסית.

אישורים מתאימים 

חברת טרמינל, דואגת לכם לכלל וויזות העבודה הנדרשות, לאישור מהחברה מהמעסיקה, ולעוד אישורים נלווים שנדרשים בכדי לעבוד בחול. וודאו כי אתם זכאים לכלל האישורים הללו, וכי אתם מגיעים עם כלל הטפסים הנדרשים. 

אופי העבודה של עבודות אבטחה בחול

כאשר תעבדו באבטחה בחו"ל, עומדות בפניכם כמה אופציות. האופציה הראשונה היא אבטחה בחברת תעופה כמו אל – על ובידוק הנוסעים וחפציהם האישיים. אופציה נוספת היא אבטחה של ספינות נוסעים או ציוד. משרת אבטחה נוספת, היא אבטחה במקומות ציבוריים כמו קזינו, או מאבטח אישי של אדם אשר ישכור את שירותכם. העבודה תדרוש מכם דריכות, רצינות, וכושר גופני גבוה, יחד עם חדות והקפדה על נהלים. 

תנאים טובים ושכר מתגמל מאוד למתאימים

השכר הממוצע למאבטח נע בין 4000 דולר ל-5000 דולר בחודש. רוב חברות האבטחה יממנו עבורכם גם את כרטיס הטיסה, קורסים, וכלכלה מלאה. חברה ממשלתית שתעסיק אתכם, תדאג עבורכם לכלל הצרכים הסוציאליים כמו ביטוח, קרן פנסיה, ביטוח לאומי, והוצאות שכר הדירה. לעומת זאת, חברה פרטית לא תדאג לכם לכלל המעטפת. בחברה פרטית אמנם השכר כנראה יהיה גבוה יותר לעומת חברה ממשלתית, אך רמת הסיכון תגדל. טרם חתימת החוזה, וודאו מה מממנת לכם החברה, וחשבו מה יהיו ההוצאות הנלוות שלכם.

בילוי ואטרקציות במדינה בה תעבדו

עבודות אבטחה נפוצות בעיקר באירופה ובארצות הברית. מלבד העבודה, הפלוס העיקרי של לעבוד בחול הוא גם ליהנות משלל האטרקציות שיש ליעד להציע. בין אם מדובר על ספרד, אנגליה, ואפילו לוס אנג'לס, לאחר שעות העבודה ובימי החופש שלכם, תוכלו ליהנות מהנופים היפים, הברים המקומיים, והפארקים והמוזיאונים השוכנים ברחבי האזור. יחד עם חברה ישראליים בני אותו הגיל שלכם, תוכלו לטרוף את העולם, ולשים דגש גם על החוויה המקומית לצד העבודה המתישה. 

עבודות אבטחה בחול – רק עם חברת טרמינל

לסיכום, אחרי שהבנתם על קצה המזלג, מה כוללות עבודות אבטחה בחול, למי הם מתאימות, ומה המתאימים ירוויחו מהעבודה, כל שנותר הוא לטוס יחד עם חברה אמינה ובעלת ניסיון. חברת טרמינל, מתמחה במציאת עבודות אבטחה בחול, ומבטיחה לכם מעטפת מלאה והסתגלות מלאה. המעבר לארץ זרה, יכול להיות מלווה בחששות לגיטימיים, וחברת טרמינל תוכל להקל על התהליך ולהפוך אותו לחווייתי וכיפי. אם אתם מחפשים להרוויח המון כסף, בזמן קצר, המקום שלכם אתנו. צרו עמנו קשר עוד היום ותוכלו ליהנות מסביבת עבודה צעירה, תוססת, ולהרוויח על הדרך גם טיול בלתי נשכח. 

כאשר רוב האנשים שומעים "עבודה בחול" הדבר הראשון שעולה להם בראש הוא עבודה בתחום העגלות, מכירות, קוסמטיקה, ואפילו בתחום המלונאות. קיים תחום מבוקש ואטרקטיבי לא פחות כאשר אנחנו מדברים על עבודה בחול, וזה תחום האבטחה. בניגוד לתחום האבטחה בארץ, אשר מעלה בנו אסוציאציות של אנשים קשי יום שמאבטחים מרכזי קניות, ומוסדות חינוכיים, בחול, תחום האבטחה נחשב ליוקרתי במיוחד. אז למי זה מתאים? מה עבודה בתחום האבטחה דורשת? על השאלות האלו ועוד, נענה בהמשך המאמר. המשיכו לקרוא אם התשובה מעניינת אתכם.

עבודות אבטחה בחול

עבודות אבטחה בחול – דרישות התפקיד

עבודות אבטחה בחול, לרוב יחפשו אדם עם רקע בנושא. לרוב מדובר ביוצאי יחידות קרביות, אשר יודעים לתפעל סוגי נשק מסוימים, ופעול בסיטואציות של שמירה והגנה. לרוב, הדרישה תהיה רובאי 05 לפחות. אם תרצו לעבוד בחברה אירופאית פרטית, תצטרכו להצטייד בדרכון אירופאי אשר יהווה יתרון על מתמודדים אחרים לתפקיד. שליטה בשפה האנגלית, תהווה תנאי הכרחי לקבלת התפקיד, ובנוסף, כל מקום שדורש מאבטחים, מחפש התחייבות של מינימום שמונה חודשים. ישנם מקומות בהם ההתחייבות תהיה לשנה ואפילו שנתיים. אי עמידה בחוזה תגרור עמה קנס כספי. 

אבטחה – לאיזה אנשים זה מתאים

מלבד הפרטים היבשים, אתם צריכים להיות בעלי תכונות אופי מסוימות, בכדי להצליח בתחום האבטחה בחול. ראשית, עליכם להיות אסרטיביים במיוחד. על המאבטח להפגין סמכות, קור רוח, וסוג מסוים של איום על הסובבים. על המאבטח לא לאשר כניסה של גורמים לא מאושרים לאזור אותו הוא מאבטח, ולהשרות תחושת רוגע בקרב לקוחותיו. תכונה נוספת אליה זקוק המאבטח, הינה עמידה במצבי לחץ. אם אתם אנשים שנכנסים ללחץ בקלות, וקופאים במצב לחץ, כנראה שהעבודה הזו פחות בשבילכם. עבודות אבטחה בחול מחפשות להעסיק אנשים שהלחץ מכניס אותם לדריכות, ושלא ייבהלו כל כך בקלות.

באילו מדינות ניתן לעבוד

עבודות אבטחה הן נפוצות במגוון רחב של מדינות. השכר משתנה ממדינה למדינה, ומושפע מהיקף המשרה, ומיוקרתה. בקנדה לדוגמה, מקצוע זה מבוקש ונפוץ במיוחד, ותהליך הוצאת ויזה העבודה נחשב לפשוט. באירופה לדוגמה, תהליך הקבלה קשה יותר, ולרוב, ישראלים בעלי דרכון אירופאי יקבלו עדיפות. כמעט בכל מדינה ניתן לעבוד בתחום האבטחה, אך תמיד מומלץ להיעזר בחברה מנוסה, כדי להימנע מטעויות ועגמות נפש.

התנאים הנלווים – עבודות אבטחה בחול

כאשר מדובר במעסיק ממשלתי, המעסיקים יספקו לכם תנאים יוקרתיים במיוחד. החל ממימון כרטיס הטיסה הלוך וחזור, ועד דאגה למקום לינה מוסדר ונקי. המעסיק לרוב ישלם עבורכם גם את דמי הביטוח האישי –  דבר חשוב מאוד בעת טיסה לחול ובמיוחד בעת עבודה בחול. בנוסף לכך, ישתתף המעסיק בהוצאות הדלק או התחבורה הציבורית, וידאג לשלם לכם את דמי הביטוח הלאומי בארץ. מעסיקים מסוימים יפרישו לכם לקרן הפנסיה, וידאגו לכם לתנאים סוציאליים מלאים. לעומת זאת, כאשר מדובר בחברת אבטחה פרטית, שום דבר לא מובטח לכם, ובעל החברה יחליט על הנהלים. טרם העבודה מומלץ מאוד לברר את כל הפרטים ולהבין מהן ההוצאות הנלוות לעניין. כאשר מדובר על חברה פרטית, לרוב רמת הסיכון תגבר, אך הדבר ישפיע על עליית השכר באופן משמעותי. 

לסיכום, עבודות אבטחה בחול הן דבר שיש לשקול בכובד ראש. בכדי ליהנות משלל התנאים ולבצע את התהליך בצורה הטובה ביותר, פנו לחברת טרמינל. חברת טרמינל תדאג לקשר אתכם למעסיק הגון, ותוודא שקיימת עבורכם מעטפת מלאה. אם אתם אנשים צעירים, יוצאי יחידות קרביות, שמחפשים עבודה מעניינת, רווחית, וחווייתית, פנו לחברת טרמינל. 

אז מה היה לנו בכתבה:

פורטל התיירות של ישראל

פורטל התיירות של ישראל בא להביא לכם את כל החדשות , העידכונים והדברים הכי חשובים שיש לעולם התיירות להציע.
אצלנו באתר תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי שאתם צריכים על ידי צוות כותבים עשיר ובעלי ניסיון רב בתחום התיירות.

המטרה שלנו היא להקל עליכם את הבחירה ולהפוך את החופשה שלכם למשולמת ביותר שהיא יכלה להיות.