פספורטקארד – מה צריך לבדוק לפני שרוכשים ביטוח נסיעות לחול

כל עולם התיירות במקום אחד ! 

רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל היא דבר חיוני עבור כל מי שיוצא את גבולות הארץ, בין אם זה לתקופה קצרה ובין אם זה לתקופה ממושכת. לא משנה מה הסיבה בגללה נוסעים לחו"ל, נופש, עבודה או כל כל סיבה אחרת, יש צורך לרכוש ביטוח נסיעות שיספק לנו כיסויים שונים, בין אם זה לפרוצדורות רפואיות ובין אם זה למקרה של אובדן או גניבת כבודה.

המשמעות של ביטוח נסיעות לחו"ל הוא קודם כל כלכלי. במקום שאנחנו נידרש לכסות את כל ההוצאות בעצמנו, הרי נוכל לממש את הפוליסה וחברת הביטוח תספק לנו מענה כלכלי מותאם. כשמחפשים ביטוח נסיעות, צריך להסתכל לא רק על ההיבטים הכלכליים אלא גם על היבטים טכניים, מעשיים, היבטים שיכולים להשפיע על אופי השימוש בפוליסה, נוחות, זמינות וכמה מהר נוכל לקבל את ההחזרים או הכיסויים.

לכן, כשאנחנו ניגשים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל, ישנם מספר דברים שעלינו לבחון ולא להסתפק רק בכיסויים שהחברה מספקת לנו. עלינו לבחון איך אנחנו יכולים לממש את הפוליסה בצורה נוחה, יעילה ומהירה, ומה זה דורש מאיתנו. עלינו לקחת את המצב בו אנו נמצאים. למשל, אם עלינו לקבל טיפול רפואי מסיבה מסוימת, הרי שלא נרצה להתעסק בשאלת ההחזרים או לבחון מאיפה אנחנו יכולים להביא כסף לטיפול אלא לשלם עליו באופן מיידי מכספי הביטוח.

זה בדיוק מה שאנחנו מקבלים בעזרת שירות פספורטקארד. הפוליסה מאפשרת לנו ליהנות משירות של כיסויים עבור פרוצדרות רפואיות כשהיתרון הוא, במקום לחכות להחזרים כספיים אנחנו יכולים ליהנות מהם באופן מיידי מבלי שנצטרך להוציא כסף מהכיס שלנו.

איך בודקים ביטוח נסיעות לפני שרוכשים אותו?

ישנן מספר נקודות שעלינו לבדוק לפני שרוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל.

נקודה ראשונה, מה הביטוח מציע לנו. אילו כיסויים הוא מספק לנו עבור הוצאות רפואיות, אלו הרחבות אנחנו יכולים לרכוש ובאילו סכומים, ובכלל כמה עולה הפוליסה שלנו.

נקודה שנייה, יש לבחון אילו שירותים החברה מציעה מעבר לכיסויים בפוליסה. לדוגמא, פספורטקארד מציעה ללקוחות שלה אפליקציה בעזרתה הם יכולים לאתר מוקדי שירות רפואיים בסביבה בה הם נמצאים וכן הם יכולים להתייעץ עם רופאים מישראל 24/7 בשפה העברית.

נקודה שלישית, כאמור, יש לבחון איך אפשר לקבל את הכסף עבור ההוצאות השונות כמה שיותר מהר. לדוגמא, דרך פספורטקארד אפשר לשלם באמצעות כרטיס אשראי של החברה ובכך למעשה אין צורך להוציא כסף מתקציב הטיול ואין צורך לחכות עד שחברת הביטוח תבצע החזרים לחשבון הלקוח.

נקודה רביעית, יש לבחון האם ניתן לרכוש מסלולים ופוליסות מיוחדות, למשל, במקרים של טיולים אתגריים, אירועים, מקרים של מחלות, ניתוחי עבר ועוד. בכל אחד מהמקרים שציינו, יש חשיבות להרחבות אלו בשביל לקבל מענה משמעותי יותר במידת הצורך.

ביטוח

אז מה היה לנו בכתבה:

פורטל התיירות של ישראל

פורטל התיירות של ישראל בא להביא לכם את כל החדשות , העידכונים והדברים הכי חשובים שיש לעולם התיירות להציע.
אצלנו באתר תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי שאתם צריכים על ידי צוות כותבים עשיר ובעלי ניסיון רב בתחום התיירות.

המטרה שלנו היא להקל עליכם את הבחירה ולהפוך את החופשה שלכם למשולמת ביותר שהיא יכלה להיות.